przygotowanie auta do lata

przygotowanie auta do lata

Wielkie Idee RV Camping California

Chcesz odwiedzić Kalifornii, ale nie chcą męczyć się z hoteli i wynajmu samochodów. Dlaczego nie podróżować przez RV? Niezależnie od tego czy uderzenie parków państwa lub parków narodowych, robienia zdjęć czy łapania fal, to tylko ma sens, aby mieć wygodne RV jako swojej bazy.

Aby ułatwić planowanie podróży, oto krótka lista Kalifornii pomysłów RV mieszać swoje fantazje. Zbierz rodziny „rundę i budować swoją wymarzoną podróż. Biolevox Neuro to zestaw składników wspierających funkcjonowanie układu nerwowego Będziesz kochać kemping kamperem w Kalifornii!

przygotowanie auta do lata

Atrakcje dla dzieci

Nie można podróżować California z dziećmi bez wizyty w jednym z parków światowej sławy. Podróżując przez RV utrzymuje koszty podróży rozsądne – wyobraź sobie, co można zapisać na pokojach hotelowych, wynajmu samochodów i fast food!

przygotowanie auta do lata

Rozpocznij swoją podróż w Anaheim na tym najbardziej znany z parków tematycznych, Disneylandu! A gdy jesteś tam, zaoszczędzić czas, aby cieszyć się Disney California Adventure. Jeśli podróżujesz z fanatyków LEGO głowy dla Carlsbad, Kalifornia Legoland. Dziki i szalony czas czeka na Ciebie jak odkryć przejażdżki, emocje i wyzwanie dla całej rodziny.

Jeśli rocznika zabawy pasuje do Twojego gustu, spędzić wakacje w Santa Cruz i doświadczyć Oceanside park rozrywki. Giant Niedźwiedzica rollercoaster, zbudowany w 1924 roku, z pewnością zachwyci dzieci i nie przegap piękną karuzelę, która jest już od roku 1911. Dla rodzin z mnóstwem zainteresowań, Six Flags Discovery Kingdom w Vallejo oferuje stworzeń morskich, ekscytujące przejażdżki i dzikich w tym samym parku tematycznego.

Jednym z ostatnich „musi” dla miłośników parku rozrywki: Dziki Zachód tematycznie Knotts Berry Farm w Buena Park. Z obozu Snoopy do jednych z najbardziej znanych kolejek górskich na świecie, będziesz zadowolony włączeniu RV kierunku Knotts Berry Farm.

Artykuł napisany przez: