przygotowanie samochodu na wyprawe

przygotowanie samochodu na wyprawe

Mimo, że byliśmy rodziny mamy sporządził listę zasad, gdy kupiliśmy fourplex aby pomóc wyeliminować ewentualne problemy mogą wystąpić w przyszłości. Stwierdziliśmy wyznaczone miejsca parkingowe, jak by to być obsługiwane, jeśli jedna grupa rodzina nie chce się zaangażować dłużej i jak byśmy sobie z tym poradzić, kiedy nie było decyzja podjęta go sprzedać.poliwęglan komorowy Mieliśmy również zasady dotyczące jeśli w dowolnym momencie stało się wypożyczanie urządzenia. Założyliśmy konto w banku, który zajmował się płatności hipotecznych i rachunków odnoszących się tylko do nieruchomości. Oraz oddzielny plik został utrzymany dla wszystkiego, co dotyczy naszego wspólnego domu. Jedna osoba została wyznaczona do nadzorowania rzeczy, ale spotkania rodzinne odbywały się regularnie.

Po współwłasności dwunastu lat fourplex ostatecznie sprzedawane jako rodziny zaczął chcą i potrzebują więcej przestrzeni, a akcje zostały podzielone. Każdy z moich dzieci, które brały udział, miał wystarczającą kwotę zaliczki na ich własnym domu. I udał się do zakupu nowego domu z innego syna, który był zbyt młody na czas, aby brać udział. Ma teraz szansę, aby dostać się na rynku mieszkaniowym, jak również.

przygotowanie samochodu na wyprawe

Udostępnianie, współpracy i wspólnej pracy była to sytuacja korzystna dla wszystkich w naszej rodzinie. Jednak dla większości będzie to wymagało tolerancji, cierpliwości. humor i wspólny cel, aby mogła ona działać. Ale może to być zabawa i to jest na pewno wykonalne.

Sylvia Behnish niedawno opublikowała swoją pierwszą książkę non-fiction zatytułowany „Rollercoaster Ride With Brain Injury (Dla bliskich)”, a jej pierwszą powieść fiction zatytułowany „jego grzechów”, saga rodziny trzech generacji. Ona również miała licznych artykułów publikowanych w gazetach i czasopismach zarówno w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych na tematy dotyczące spraw rodzinnych, urazy mózgu, tematów i podróży motywacyjnych.

Artykuł napisany przez: