przygotowanie auta na zime

przygotowanie auta na zime

Rejs Plaże

Kto mógł odwiedzić Kalifornia bez uderzania na plażę? Z ponad 450 miejsc na plaży, można spędzić lata na drodze i nie odwiedzić je wszystkie! California Beach miasta stały się częścią amerykańskiej legendy – Malibu, La Jolla i Monterey. Dodaj jakiś tam czas z rodziną własnych legend przez przelotową wybrzeża w komfortowych samochodów kempingowych.

Niech twoja rodzina szaleją

Innym sposobem na doświadczenie Kalifornii jest naprawdę na wolność. Z prawie trzydziestu stronach National Parks Obsługa w Kalifornii, dzieci mogą odkrywać naturę i historię całe lato. Głowica do Muir Woods National Monument, części Golden Gate National Recreation Area w San Francisco, gdzie olbrzymie sekwoje nadbrzeżne zostały zachowanym i studiował na wieku. W północnej Kalifornii Lassen Volcanic, zobaczyć, gdzie Rolety – Ząbki i Marki wulkany wybuchały w ciągu ostatnich stu lat! Yosemite, Kings Canyon, Sequoia – jeśli już sens odwiedzić jednego z historycznych parków narodowych w Kalifornii, to dlaczego nie zrobić to w tym roku? Większość Parki narodowe oferują łatwy RV camping, więc nawet najmniejsze hardy camper można to wszystko przeżyć!

przygotowanie auta na zime

I nie zostawiaj parków stanowych Kalifornii off listy. Traktuj swoje rodziny do spektakularne widoki i możliwości fotografii dzikiej przyrody, jak wędrować szlakami Emerald Bay w Lake Tahoe. Ryby na bas i uderzył szlaki rowerowe w Folsom Lake. Jeśli nigdy wcześniej nie doświadczył pustyni w Kalifornii, Anza-Borrego State Park jest miejscem do pracy. Różnorodność przyrody będziesz tam znaleźć od Bighorn owiec na Roadrunners, wzbudzi najbardziej sterany mieszkaniec miasta.

Czy szukasz niekończącej się fali lub pragnienie dziką przejażdżkę na roller coaster, dokonywany jest przejazd przez RV Kalifornii jest lekarstwem. Zima czy lato, coś fascynujące zobaczyć w Kalifornii.Wykreślić kurs, wynajem RV i zacząć!

Ten artykuł jest dzięki uprzejmości El Monte RV, RV i motorhome wynajem źródła. RV to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia następnego California wakacje. Pamiętaj, aby sprawdzić na stronie internetowej El Monte RV Więcej informacji na temat California RV Vacations i Kalifornii RV Rentals.

Artykuł napisany przez: